Uncategorized

Ostatni Żydzi opuszczają Norwegię

REUNION 69Nie powiodło się Hitlerowi, ale wydaje się, że udało się to Muzułmanom! Ostatnich 819 Żydów w Norwegii opuszcza kraj.

W ciągu najbliższych kilku tygodni, Norwegia stanie się “Judenrein” – jedynym z niewielu krajów w Europie bez Żydów). Ostatnich 819 powiązanych z żydowską synagogą zaczynają opuszczać kraj z powodu rosnącego antysemityzmu, muzułmańskiej imigracji, a także przez zakaz uboju rytuanego i zakaz obrzezania.Norwegia – to jeden z krajów w Skandynawii o najbardziej egalitarnym społeczeństwie, ale, w momencie napływu imigrantów z całego świata kraj staje się “międzynarodową platformą rozwarstwienia”, która sprawia, że „coraz więcej rodzin żydowskich zaczyna go opuszczać.

Antysemityzm od lat stał się cechą charakterystyczną wśród lokalnych mieszkańców, a nękanie (Żydów) to zjawisko codzienne, toteż wielu z nich nie widzi dla siebie tu przyszłości.

Już na początku lutego 2013, była przywódzyni w Gminie Żydowskiej w Oslo Anne Sander na łamach dziennikaAftenposten, mówiła o wyjeździe Żydów z kraju.

Fale…

View original post 376 more words

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s